Miejsce na Reklamę

Szukaj apteki w województwie oraz/lub w miejscowości:

województwo:
miejscowość:

lub szukaj Apteki w pobliżu na podstawie kodu pocztowego:

kod pocztowy:
opcja:
Nazwa Apteki Miejscowość Adres Województwo Całodobowa (24h) Opis / Mapa
Apteka Dbam o Zdrowie 77-100 Bytów ul. Wojska Polskiego 27 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
-Apteka- 77-100 Bytów ul. Domańskiego 3 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Apteka Rodzinna 77-100 Bytów ul. Lęborska 11 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Helios 77-100 Bytów ul. Wojska Polskiego 36E pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Centrum Zdrowia 77-100 Bytów ul. Sychty 3 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Pod Aniołem 77-100 Bytów ul. Jana Pawła II 5 lok. 1 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Centrum Farmaceutyczne Nowa Apteka Ducha Świętego 77-100 Bytów ul. Sikorskiego 14 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Dział Farmacji Szpitalnej w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Homo-Liber, Oddział Terapii Uzależnienia Od Alkoholu 77-100 Bytów ul. Żukówko 16 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Apteka Szpitalna w Przedsiębiorstwie Ośrodek Lecznictwa Szpitalnego Powiatu Bytowskiego 77-100 Bytów ul. Lęborska 13 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Wyniki wyszukiwania dla: w miejscowości Bytów (znaleziono 9)

Serwis Apteki24h.com.pl to obecnie największa i najbardziej aktualna baza aptek w Polsce. Dodatkowo wzbogaciliśmy ją o apteki całodobowe w największych miastach w kraju m.in w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Białystok, Bydgoszczy, Katowicach, Gdynii, Częstochowie, Radomiu, Rzeszowie czy we Wrocławiu. W serwisie znajdziesz również apteki całodobowe w innych miastach w Polsce. Aby wyszukać aptekę w pobliżu wpisz miasto (gminę) czy zaznacz wybrane województwo albo wybierz apteki całodobowe. Serwis będzie również zawierał apteki dyżurne, w których będzie można zakupić wybrany lek. Dyżury aptek ustalane są na podstawie potrzeb ludności tak, aby zapewnić dostępność świadczeń farmaceutycznych.W praktyce w (prawie) każdym mieście jest taka apteka. Apteki całodobowe są otwarte w nocy aby każdy z nas mógł otrzymać szybko pomoc. Warto również pamietać, że w nocy do apteki całodobowej nie wchodzimy. Otrzymujemy wtedy leki poprzez okienko.

Dla każdej apteki całodobowej lub nie podaliśmy kod, ulicę, województwo, miasto oraz zamieściliśmy mapę, która pomoże Ci szybko zlokalizować aptekę w pobliżu.

Reklama