Miejsce na Reklamę

Szukaj apteki w województwie oraz/lub w miejscowości:

województwo:
miejscowość:

lub szukaj Apteki w pobliżu na podstawie kodu pocztowego:

kod pocztowy:
opcja:
Nazwa Apteki Miejscowość Adres Województwo Całodobowa (24h) Opis / Mapa
Piastowska 77-200 Miastko ul. Długa 10 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Centralna 77-200 Miastko ul. Armii Krajowej 22 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Apteka Królowej Jadwigi 77-200 Miastko ul. Królowej Jadwigi 12B pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Rodzinna 77-200 Miastko ul. Gen. Wybickiego 30 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Wracam do Zdrowia 77-200 Miastko ul. Dworcowa 3 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Nova 77-200 Miastko ul. Kazimierz Wielkiego 24 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Apteka Szpitalna w Ośrodku Lecznictwa Szpitalnego Miastko 77-200 Miastko ul. Gen. J. Wybickiego 30 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Centrum Farmaceutyczne Apteka Pod Mnichem w Szpitalu 77-200 Miastko ul. Gen. Wybickiego 30 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Wyniki wyszukiwania dla: w województwie pomorskie w miejscowości Miastko (znaleziono 8)

Serwis Apteki24h.com.pl to obecnie największa i najbardziej aktualna baza aptek w Polsce. Dodatkowo wzbogaciliśmy ją o apteki całodobowe w największych miastach w kraju m.in w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Białystok, Bydgoszczy, Katowicach, Gdynii, Częstochowie, Radomiu, Rzeszowie czy we Wrocławiu. W serwisie znajdziesz również apteki całodobowe w innych miastach w Polsce. Aby wyszukać aptekę w pobliżu wpisz miasto (gminę) czy zaznacz wybrane województwo albo wybierz apteki całodobowe. Serwis będzie również zawierał apteki dyżurne, w których będzie można zakupić wybrany lek. Dyżury aptek ustalane są na podstawie potrzeb ludności tak, aby zapewnić dostępność świadczeń farmaceutycznych.W praktyce w (prawie) każdym mieście jest taka apteka. Apteki całodobowe są otwarte w nocy aby każdy z nas mógł otrzymać szybko pomoc. Warto również pamietać, że w nocy do apteki całodobowej nie wchodzimy. Otrzymujemy wtedy leki poprzez okienko.

Dla każdej apteki całodobowej lub nie podaliśmy kod, ulicę, województwo, miasto oraz zamieściliśmy mapę, która pomoże Ci szybko zlokalizować aptekę w pobliżu.

Reklama