Miejsce na Reklamę

Szukaj apteki w województwie oraz/lub w miejscowości:

województwo:
miejscowość:

lub szukaj Apteki w pobliżu na podstawie kodu pocztowego:

kod pocztowy:
opcja:
Nazwa Apteki Miejscowość Adres Województwo Całodobowa (24h) Opis / Mapa
Im. T.Kościuszki 83-300 Kartuzy ul. Kościuszki 17 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Im. św. Huberta 83-300 Kartuzy os. Wybickiego 3A pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Im. Dr. Majkowskiego 83-300 Kartuzy ul. 3-Go Maja 13 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Apteka Dbam o Zdrowie 83-300 Kartuzy ul. Rynek 10 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Dom Leków 83-300 Kartuzy ul. Ceynowy 8 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Mściwoja II 83-300 Kartuzy ul. Mściwoja II 13 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Apteka Szpitalna w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Im. Dr Aleksandra Majkowskiego 83-300 Kartuzy ul. Ceynowy 7 pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Wyniki wyszukiwania dla: w województwie pomorskie w miejscowości Kartuzy (znaleziono 7)

Serwis Apteki24h.com.pl to obecnie największa i najbardziej aktualna baza aptek w Polsce. Dodatkowo wzbogaciliśmy ją o apteki całodobowe w największych miastach w kraju m.in w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Białystok, Bydgoszczy, Katowicach, Gdynii, Częstochowie, Radomiu, Rzeszowie czy we Wrocławiu. W serwisie znajdziesz również apteki całodobowe w innych miastach w Polsce. Aby wyszukać aptekę w pobliżu wpisz miasto (gminę) czy zaznacz wybrane województwo albo wybierz apteki całodobowe. Serwis będzie również zawierał apteki dyżurne, w których będzie można zakupić wybrany lek. Dyżury aptek ustalane są na podstawie potrzeb ludności tak, aby zapewnić dostępność świadczeń farmaceutycznych.W praktyce w (prawie) każdym mieście jest taka apteka. Apteki całodobowe są otwarte w nocy aby każdy z nas mógł otrzymać szybko pomoc. Warto również pamietać, że w nocy do apteki całodobowej nie wchodzimy. Otrzymujemy wtedy leki poprzez okienko.

Dla każdej apteki całodobowej lub nie podaliśmy kod, ulicę, województwo, miasto oraz zamieściliśmy mapę, która pomoże Ci szybko zlokalizować aptekę w pobliżu.

Reklama