Miejsce na Reklamę

Szukaj apteki w województwie oraz/lub w miejscowości:

województwo:
miejscowość:

lub szukaj Apteki w pobliżu na podstawie kodu pocztowego:

kod pocztowy:
opcja:
Nazwa Apteki Miejscowość Adres Województwo Całodobowa (24h) Opis / Mapa
Apteka Pod Wieżą 89-410 Więcbork ul. Ogrodowa 1 kujawsko-pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Centrum Zdrowia I Urody 89-410 Więcbork pl. Jana Pawła II 8 kujawsko-pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Centrum Zdrowia 89-410 Więcbork ul. Adama Mickiewicza 24 kujawsko-pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Apteka Więcborska 89-410 Więcbork ul. Gdańska 18 kujawsko-pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Szpital Powiatowy Im. Dr A. Gacy I Dr J. Łaskiego Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Więcborku 89-410 Więcbork ul. Mickiewicza 26 kujawsko-pomorskie Nie Mapa do apteki  »
Wyniki wyszukiwania dla: w miejscowości Więcbork (znaleziono 5)

Serwis Apteki24h.com.pl to obecnie największa i najbardziej aktualna baza aptek w Polsce. Dodatkowo wzbogaciliśmy ją o apteki całodobowe w największych miastach w kraju m.in w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Białystok, Bydgoszczy, Katowicach, Gdynii, Częstochowie, Radomiu, Rzeszowie czy we Wrocławiu. W serwisie znajdziesz również apteki całodobowe w innych miastach w Polsce. Aby wyszukać aptekę w pobliżu wpisz miasto (gminę) czy zaznacz wybrane województwo albo wybierz apteki całodobowe. Serwis będzie również zawierał apteki dyżurne, w których będzie można zakupić wybrany lek. Dyżury aptek ustalane są na podstawie potrzeb ludności tak, aby zapewnić dostępność świadczeń farmaceutycznych.W praktyce w (prawie) każdym mieście jest taka apteka. Apteki całodobowe są otwarte w nocy aby każdy z nas mógł otrzymać szybko pomoc. Warto również pamietać, że w nocy do apteki całodobowej nie wchodzimy. Otrzymujemy wtedy leki poprzez okienko.

Dla każdej apteki całodobowej lub nie podaliśmy kod, ulicę, województwo, miasto oraz zamieściliśmy mapę, która pomoże Ci szybko zlokalizować aptekę w pobliżu.

Reklama