Miejsce na Reklamę

Szukaj apteki w województwie oraz/lub w miejscowości:

województwo:
miejscowość:

lub szukaj Apteki w pobliżu na podstawie kodu pocztowego:

kod pocztowy:
opcja:
Nazwa Apteki Miejscowość Adres Województwo Całodobowa (24h) Opis / Mapa
Apteka Różana 33-170 Tuchów ul. Mickiewicza 22 małopolskie Nie Mapa do apteki  »
Apteka Prolek 33-170 Tuchów ul. Adama Mickiewicza 48 małopolskie Nie Mapa do apteki  »
Centrum Zdrowia Tuchów Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej 33-170 Tuchów ul. Szpitalna 1 małopolskie Nie Mapa do apteki  »
-Apteka- 33-170 Tuchów ul. Jana Pawła II 15 małopolskie Nie Mapa do apteki  »
Apteka "Pod Białym Orłem" 33-170 Tuchów rynek Rynek 12 lok. 1 małopolskie Nie Mapa do apteki  »
Apteka Słoneczna 33-170 Tuchów ul. Szpitalna 1B małopolskie Nie Mapa do apteki  »
Wyniki wyszukiwania dla: w miejscowości Tuchów (znaleziono 6)

Serwis Apteki24h.com.pl to obecnie największa i najbardziej aktualna baza aptek w Polsce. Dodatkowo wzbogaciliśmy ją o apteki całodobowe w największych miastach w kraju m.in w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Białystok, Bydgoszczy, Katowicach, Gdynii, Częstochowie, Radomiu, Rzeszowie czy we Wrocławiu. W serwisie znajdziesz również apteki całodobowe w innych miastach w Polsce. Aby wyszukać aptekę w pobliżu wpisz miasto (gminę) czy zaznacz wybrane województwo albo wybierz apteki całodobowe. Serwis będzie również zawierał apteki dyżurne, w których będzie można zakupić wybrany lek. Dyżury aptek ustalane są na podstawie potrzeb ludności tak, aby zapewnić dostępność świadczeń farmaceutycznych.W praktyce w (prawie) każdym mieście jest taka apteka. Apteki całodobowe są otwarte w nocy aby każdy z nas mógł otrzymać szybko pomoc. Warto również pamietać, że w nocy do apteki całodobowej nie wchodzimy. Otrzymujemy wtedy leki poprzez okienko.

Dla każdej apteki całodobowej lub nie podaliśmy kod, ulicę, województwo, miasto oraz zamieściliśmy mapę, która pomoże Ci szybko zlokalizować aptekę w pobliżu.

Reklama